Instagram
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál
2021.04.02. 19:59 · konczy

A 2020/21. tanévben az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében helyezést elért tanulóink és felkészítő tanáraik:

 

Tanuló

Osztály

Verseny

Felkészítő tanárok

Helyezés

Székely Anna Lilla

11

C

olasz nyelv II. kategória

Szabados Gabriella

1

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

fizika II. kategória

Antal Erzsébet

4

Szakál Jázmin

11

C

filozófia

Kertai Helga Nóra

9

Tóth Rebeka

12

C

biológia II. kategória

Vizkievicz András

15

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

matematika II. kategória

Inges János

21

Polgár Sándor Attila

11

B

matematika II. kategória

Kovács Veronika

22

Grósz Dominika

12

E

spanyol nyelv II. kategória

Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László

25

Szabó Vince

12

A

angol nyelv I. kategória

Sillár Barbara

27

Tömösi Réka

11

B

vizuális kultúra

Lőrinczi István

28

Vincze Botond Dávid

11

B

biológia I. kategória

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

 
2021-04-02 19:59:27

2021.04.02. 19:53 · konczy

Az Ifjú Tudósok tudományos középiskolai vetélkedőn, történelemből a harmadik fordulóba (televíziós döntő) jutott tanulóink és felkészítő tanáraik:

Sikos Ágoston Soma 11. A osztályos tanuló, felkészítő tanára: Simonyi-Lengyel Márta

Mezei Lili Rozi 12. A osztályos tanuló, felkészítő tanára: Schultheisz György

2021-04-02 19:59:27

2021.04.02. 19:49 · konczy

A Curie Kémia Emlékverseny döntőjébe jutottak: 

  • Benyó Júlia (7.a)
  • Nyers Anna Sári (7.b)
  • Windhoffer Boglárka (8.a)
  • Tóth Máté (8.a)
  • Molnár Kristóf (9.a)
  • Katzer Míra (9.a)
  • Hajdu Erik (10.a)
  • Papp Adél (10.c)

A döntő időpontja: 2021. május 8-9.

2021-04-02 19:59:27

2021.03.22. 10:19 · konczy · verseny

Pécsi Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról verseny döntőjében elért eredményeink:

Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina"

  • 7. helyezés: Szabó Veronika (8.B) minores kategóriában
  • 9. helyezés: Plank Zsuzsanna (11.A) maiores kategóriában

Online kvíz- HyperQuest csapatversenyben

  • 4. helyezés: Apjok Balázs, Senánszky Bence, Tóth Máté (8.A)
  • 6. helyezés: Molnár Kristóf, Prácser Péter, Farkas-Dancsházi Bálint (9.A)
  • 9. helyezés: Giang Ngoc Linh, Meskó Borbála, Márta Fruzsina (8.A)
  • 12. helyezés: Radzik Réka, Pásztory Sára, Martin Sarolta (10.A)
  • 14. helyezés: Windhoffer Boglárka, Hillier Helka, Sziklai Kira (8.A)
  • 16. helyezés: Szentkuti-Zsukotynszky Lujza, Gölöncsér Emília, Somfai Salamon  (8.A),
  • illetve Terebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti Rebeka (10.A)
  • 20. helyezés: Kobela Kíra, Brányik Lea, Marsall Szofi (8.B)

Gratulálunk!

2021-04-02 19:59:27

2021.03.11. 15:05 · konczy · verseny

Az 53. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaversenyen a döntőbe jutottak:

  • Molnár Kristóf (9.a)
  • Hajdu Erik (10.a)

Gratulálunk!

2021-04-02 19:59:27

2021.03.11. 15:03 · konczy · verseny

Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott:

  • Jávor Bence (8.A),
  • Tóth Máté (8.A),
  • Windhoffer Boglárka (8.A) és
  • Szabó Veronika (8. B).

Az online döntő időpontja: 2021. április 17.

Gratulálunk!

2021-04-02 19:59:27

2021.03.01. 11:11 · konczy · verseny

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutottak: 

  • 7. A: Bohner Emese, Jávor Botond, Kisida Kata, Patassy Boldizsár, Tajta Sára (tanár: Kovács Vera), Szalatnay Enikő Viktória (tanár: Volf Anna)
  • 8. A: Fazakas Csongor, Jávor Bence, Windhoffer Boglárka (tanár: Kovács Vera)
  • 8.B: Soltész-Nagy Ákos (tanár: Pintér László)

Gratulálunk!

2021-04-02 19:59:27

Névnapok
Ma: Gyula
Holnap: Ida
Markovits Marci

Markovits Marci

2005

#vmg30

Élvezd ki a gimi hangulatát, vegyél részt minél több eseményen, becsüld meg a barátaidat!

Kréta
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2020 © GPL