Jelentkezés nyílt napra

A regisztráció menete

  1. Felhasználó létrehozása

    Az adatok kitöltésekor add meg a neved és válassz egy egyedi felhasználónevet és jelszót. Az email címen az esetleges változásokról tudunk majd értesíteni. Egy regisztrált user egy valós személyt képvisel, így ha az egész család jönne, mindenkinek külön felhasználónevet (azonosítót) kell létrehoznia. A sikeres felhasználói regisztrációról e-mailt nem küldünk.

  2. Belépés

    Ha sikerült a regisztráció, a belépés felületen rögtön érdemes is belépni a felhasználónév+jelszó párossal. Ezekkel az adatokkal a jövőben bármikor be lehet lépni, így nyugodtan félbehagyható a folyamat.

  3. Jelentkezés

Segítség

Jelentkezés nyílt napra

Jelenleg nem lehet jelentkezni

support@vmg.sulinet.hu

2019-11-11 (Hétfő)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 2.09:00-09:457.a1 kémia (terem: 214)100-10N. Hodula Andrea
 3.10:00-10:4510.d matematika tagozat (terem: 225)150-15Kertai Helga
 3.10:00-10:459.d_i matematika (terem: 116)100-10Szabó Márton
 6.13:10-13:558.b történelem (terem: 102)80-8Schultheisz György
 7.14:05-14:5010.d fizika tagozat (terem: 225)150-15Kertai Helga
2019-11-12 (Kedd)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 2.09:00-09:4510.D irodalom (terem: 232)30-4Fráter Adrienne
 2.09:00-09:458.a irodalom (terem: 131)80-8Vértes Judit
 2.09:00-09:458B2 latin (terem: 216)50-5Zaránd Kinga
 2.09:00-09:459.E matematika (terem: 122)80-8Bärnkopf Péterné
 2.09:00-09:459A2 angol (terem: 307)100-10Sillár Barbara
 3.10:00-10:4510.b kémia (terem: 214)100-10N. Hodula Andrea
 6.13:10-13:559. évf. olasz (terem: 234)80-8Bulinszky Marianna
 6.13:10-13:559.be angol (terem: 307)80-8R. Fülöp Tünde
 8.15:00-16:00 Hatosztályos pedagógiai program, osztályfőnöki tevékenység (terem: 102)00-0Sillár Barbara, Dr. Kas Géza
 8.15:00-16:00 Hatosztályos pedagógiai program, osztályfőnöki tevékenység (terem: szuterén)00-0Vértes Judit, Dr. Szebedy Tas
 8.15:00-16:00 Idegennyelvi oktatás, külföldi tanulmányutak (terem: díszterem)00-0Arday Istvánné, Mártonffyné Borhidi Gabriella
 8.15:00-16:00 Matematika - Fizika emelt szintű képzés (terem: 225)00-0Antal Erzsébet, Madas Pál
2019-11-13 (Szerda)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 2.09:00-09:4510.d matematika tagozat (terem: 225)150-15Kertai Helga
 3.10:00-10:4510.d fizika tagozat (terem: 225)150-15Kertai Helga
 4.11:00-11:4512.C Ének (terem: 005)140-20Gráf Zsuzsanna
 5.12:05-12:5011.ad Matematika (terem: 112)120-12Füzfa Orsolya
 5.12:05-12:507.a/1 Matematika (terem: 122)120-12Kovács Vera
 5.12:05-12:509/Ny.e spanyol nyelv (terem: 302)100-10Pintér László
 8.15:00-16:00 DÖK, SZMK, közösségi élet (terem: 111)00-0Bakó Emese, SZMK képviselő
 8.15:00-16:00 Emelt szintű idegennyelvi képzés, nyelvvizsgák (terem: 102)00-0Rózsáné Fülöp Tünde, Pintér László
 8.15:00-16:00 Humán tagozat (terem: 232)00-0Fráter Adrienne, Dr. Kas Géza
 8.15:00-16:00 Nyelvi előkészítő osztály programja (terem: 131)00-0Hajdú Anna, Arday Györgyi
 8.15:00-16:00 Nyelvi előkészítő osztály programja (terem: 128)00-0Nagyné Bulinszky Marianna, Takácsi-Nagyné Past Zsuzsanna
 8.15:00-16:00 Tehetséggondozás, kapcsolat a felsőoktatási intézményekkel (terem: 121)00-0Pálfiné Kovács Erika, Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna
 8.15:00-16:00 Zenei képzés, együttműködés a Zeneművészeti egyetemmel, Prima díjas Angelica leánykar (terem: 021)00-0Gráf Zsuzsanna, Dr. Szebedy Tas
2019-11-14 (Csütörtök)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 1.08:00-08:4512. C történelem (terem: 104)150-15M. Romhányi Margit
 2.09:00-09:458.b matematika (terem: 122)120-12Füzfa Orsolya
 4.11:00-11:458.b kémia (terem: 214)120-12N. Hodula Andrea
 5.12:05-12:5010.d matematika (terem: 225)150-15Kertai Helga
 6.13:10-13:557.a történelem (terem: 104)100-10Kas Géza
 8.15:00-16:00 Dök, SZMK, közösségi élet (terem: szuterén)00-0Bakó Emese, SZMK képviselő
 8.15:00-16:00 Emelt szintű nyelvi képzés, nyelvvizsgák (terem: 116)00-0Mártonffyné Borhidi Gabriella, Takácsi-Nagyné Past Zsuzsanna
 8.15:00-16:00 Humán emelt szintű képzés, tehetséggondozás (terem: 232)00-0Fráter Adrienne, Vértes Judit
 8.15:00-16:00 Matematika - Fizika emelt szintű képzés (terem: 121)00-0Pálfiné Kovács Erika, Kertai Helga
 8.15:00-16:00 Nyelvi előkészítő osztály programja (terem: 129)00-0Nagyné Bulinszky Marianna, Arday Istvánné
 8.15:00-16:00Hatosztályos pedagógiai program, osztályfőnöki tevékenység (terem: 102)00-0Sillár Barbara, Dr. Kas Géza
2019-11-15 (Péntek)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 1.08:00-08:459.d_i matematika (terem: 119)100-10Szabó Márton
 2.09:00-09:457.a/2 matematika (terem: 122)120-12Kovács Vera
 4.11:00-11:4510.A irodalom (terem: 232)60-6Fráter Adrienne
 6.13:10-13:5510.d matematika tagozat (terem: 225)150-15Kertai Helga
 6.13:10-13:559.D matematika tagozat matematika (terem: 121)80-8Kovács Erika
MaYoR - 2002-2019 © GPL