Jelentkezés nyílt napra

A regisztráció menete

  1. Felhasználó létrehozása

    Az adatok kitöltésekor add meg a neved és válassz egy egyedi felhasználónevet és jelszót. Az email címen az esetleges változásokról tudunk majd értesíteni. A sikeres felhasználói regisztrációról e-mailt nem küldünk.

  2. Belépés

    Ha sikerült a regisztráció, a belépés felületen rögtön érdemes is belépni a felhasználónév+jelszó párossal. Ezekkel az adatokkal a jövőben bármikor be lehet lépni, így nyugodtan félbehagyható a folyamat.

  3. Jelentkezés

Segítség

Jelentkezés nyílt napra

2018. november 8. 20:00-tól

support@vmg.sulinet.hu

2018-11-10 (Szombat)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
  5.11:30-12:15Biológia - Mit kutat a kut-diák? (előadás a kutató diák programról) (terem: 214)3015-30Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna
  5.11:30-12:15Biológia - Van benne valami... (boncolás gyakorlatban) (terem: 215)2410-25Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna
  5.11:30-12:15Ének-Humán - zene és irodalom (összeállítás diákjaink műveiből, előadásaiból) (terem: 21)165-20Mészárosné Romhányi Margit
  5.11:30-12:15Informatika - Biztonsági kérdések az informatikában (interaktív előadás) (terem: 122)00-0Madas Pál, Nagy Kristóf
  5.11:30-12:15Informatika - Galaktikus pagodakarfiol (rekurzió a természetben - ismeretterjesztő előadás) (terem: 205)00-0Bärnkopf Bence-Madas Pál, Vida Kata, Feriencsik Viktor
  5.11:30-12:15Informatika - Mit tanít egy kakaóporos doboz a designernek? (rekurzív ábrák a számítógépes grafikában) (terem: 319)1610-16Bärnkopf Bence, Madas Pál, Rácz Sára Borbála, Gömörei Márton
  5.11:30-12:15Informatika - Rekurzió jelentése: lásd a rekurzió címszónál... (rekurzív algoritmusok és adatszerkezetek - ismeretterjesztő előadás) (terem: 232)95-20Bärnkopf Bence, Lévai Zalán
  5.11:30-12:15Informatika - Végtelen történet és tört dimenziók (fraktálok rekurzív megvalósítsa Logo nyelven) (terem: 318)125-20Bärnkopf Bence, Madas Pál, Horváth Máté-Szabó Barnabás
  5.11:30-12:15Japánban jártunk - diák beszámoló előadás (terem: 112)00-0Polgár Anna
  5.11:30-12:15Matematika - Euklidesz így csinálná! (rekurzió a matematikában - ismeretterjesztő előadás) (terem: 234)00-0Volf Annamária, Tömösi Botond, Jalsovszky Janka
  5.11:30-12:15Matematika - Gráfok a mindennapokban (Te is lehetsz BKK Futár! - csoportos feladatmegoldás) (terem: 121)00-0Pálfiné Kovcs Erika, Kovács Veronika, 12. D matematika tagozat
  5.11:30-12:15Matematika - Hogy javítsuk az alacsony kosárlabdázók önbizalmát? (rekurzív gondolatmenettel megoldható feladatok) (terem: 119)00-0Madas Pál, Somkuti Márton, Freund László, Gárdonyi Soma, Tamaskó Zalán
  5.11:30-12:15Német nyelv - Uetersen, Berlin, Hennef, DSD... (miért érdemes németet tanulni? - előadás, kiállítás, játékos feladatok) (terem: 116)2110-21Arday Istvánné
  5.11:30-12:15Spanyol nyelv - Seguro que sabes español (Biztos hogy tudsz már sapnyolul - játékos nyelvi feladatok a nyelvi előkészítős diákokkal és kiállítás) (terem: 111)2410-24Nagyné Bulinszky Marianna, 9. E
  6.12:30-13:15Biológia - Mit kutat a kut-diák? (előadás a kutató diák programról) (terem: 214)00-0Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna
  6.12:30-13:15Biológia - Van benne valami... (boncolás gyakorlatban) (terem: 215)2510-25Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna
  6.12:30-13:15Ének-Humán - zene és irodalom (összeállítás diákjaink műveiből, előadásaiból) (terem: 21)00-0Mészárosné Romhányi Margit
  6.12:30-13:15Informatika - Biztonsági kérdések az informatikában (interaktív előadás) (terem: 122)1810-20Madas Pál, Nagy Kristóf
  6.12:30-13:15Informatika - Csigavonalban Euklidesztől a pagodakarfiolig (rekurzió a matematikában és a természetben - ismeretterjesztő előadás) (terem: 205)185-20Vida Kata, Feriencsik Viktor, Volf Annamária, Bärnkopf Bence, Madas Pál
  6.12:30-13:15Informatika - Mit tanít egy kakaóporos doboz a designernek? (rekurzív ábrák a számítógépes grafikában) (terem: 319)00-0Bärnkopf Bence, Madas Pál, Rácz Sára Borbála, Gömörei Márton
  6.12:30-13:15Informatika - Rekurzió jelentése: lásd a rekurzió címszónál... (rekurzív algoritmusok és adatszerkezetek - ismeretterjesztő előadás) (terem: 232)00-0Bärnkopf Bence, Lévai Zalán
  6.12:30-13:15Informatika - Végtelen történet és tört dimenziók (fraktálok rekurzív megvalósítsa Logo nyelven) (terem: 318)00-0Bärnkopf Bence, Madas Pál, Horváth Máté-Szabó Barnabás
  6.12:30-13:15Japánban jártunk - diák beszámoló előadás (terem: 112)105-20Polgár Anna
  6.12:30-13:15Matematika - Euklidesz így csinálná! (rekurzió a matematikában - ismeretterjesztő előadás) (terem: 234)00-0Volf Annamária, Tömösi Botond, Jalsovszky Janka
  6.12:30-13:15Matematika - Gráfok a mindennapokban (Te is lehetsz BKK Futár! - csoportos feladatmegoldás) (terem: 121)1815-25Pálfiné Kovcs Erika, Kovács Veronika, 12. D matematika tagozat
  6.12:30-13:15Matematika - Hogy javítsuk az alacsony kosárlabdázók önbizalmát? (rekurzív gondolatmenettel megoldható feladatok) (terem: 119)2415-25Madas Pál, Somkuti Márton, Freund László, Gárdonyi Soma, Tamaskó Zalán
  6.12:30-13:15Német nyelv - Uetersen, Berlin, Hennef, DSD... (miért érdemes németet tanulni? - előadás, kiállítás, játékos feladatok) (terem: 116)2110-21Arday Istvánné
  6.12:30-13:15Spanyol nyelv - Seguro que sabes español (Biztos hogy tudsz már sapnyolul - játékos nyelvi feladatok a nyelvi előkészítős diákokkal és kiállítás) (terem: 111)2110-24Nagyné Bulinszky Mariann
2018-11-12 (Hétfő)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 10.18:00-20:00Igazgatói tájékoztató előadás a felvételi eljárás rendjéről és induló képzéseinkről (terem: Aula)2470-400Dr. Szebedy Tas
2018-11-13 (Kedd)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 5.12:05-12:507.a angol nyelv A2 (terem: 112)150-15Füredi-Szabó Tünde
 5.12:05-12:507.a matematika A1 (terem: 121)150-15Kovács Veronika
 5.12:05-12:507.b történelem alap (terem: 102)150-15Dicső-Erdődi Balázs
 5.12:05-12:508.a magyar irodalom alap (terem: 105)150-15Fráter Adrienne
 5.12:05-12:508.b német nyelv A1 (terem: 116)150-15Hernádi Zsófia
 5.12:05-12:508.b német nyelv A2 (terem: 308)140-15Dobrosi-Jelinek Piroska
 5.12:05-12:509.a angol nyelv A2 (terem: 310)140-15Csapody Barbara
 5.12:05-12:509.a informatika A1 (terem: 317)80-8Volf Annamária
 5.12:05-12:509.be angol nyelv II. (terem: 311)130-15Andersonné Fazekas Katalin
 5.12:05-12:50Diákönkormányzat, SzMK, közösségi élet, táborok (terem: 104)20-30Ipach Marcell (diáksegítő tanár), Szmk-képviselő, Sáfrán Ábel (12.d, Diákönkormányzat elnök)
 5.12:05-12:50Hatosztályos pedagógiai program, osztályfőnöki tevékenység300-30Vértes Judit, Dr. Kas Géza
 5.12:05-12:50Idegennyelvi oktatás, külföldi tanulmányutak (terem: 224)160-30Arday Istvánné, Végh Anna
 6.13:10-13:5510. a történelem alap (terem: 131)150-15Schultheisz György
 6.13:10-13:557.a magyar nyelv alap (terem: 116)150-15Vértes Judit
 6.13:10-13:557.b biológia alap (terem: 205)150-15Dr.Jánossyné Dr.Solt Anna
 6.13:10-13:558.a kémia alap (terem: 214)150-15Dr. Szabóné Karácsonyi Virág
 6.13:10-13:558.b biológia alap (terem: 102)150-15Ambrus Huba
 6.13:10-13:559.a történelem alap (terem: 104)150-15Miklós Rita
 6.13:10-13:559.b informatika A2 (terem: 318)60-6Kilinné Vörös Bernadett
 6.13:10-13:559.b német nyelv A1 (terem: 116)100-15Simonyi-Lengyel Márta
 6.13:10-13:55Hatosztályos pedagógiai program, osztályfőnöki tevékenység (terem: 105)300-30Dr. Kas Géza, Sillár Barbara
 6.13:10-13:55Tehetséggondozás, kapcsolat a felsőoktatási intézményekkel (terem: 128)170-30Madas Pál, Pálfiné Kovács Erika
2018-11-14 (Szerda)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 5.12:05-12:5010.c biológia TAG (terem: 205)150-15Vizkievicz Andás
 5.12:05-12:5010.d informatika TAG (terem: 318)60-6Madas Pál
 5.12:05-12:5010.d matematika TAG (terem: 121)150-15Bärnkopf Bence
 5.12:05-12:5011.ab matematika EÉE (terem: 234)130-15Bärnkopf Péterné
 5.12:05-12:509.d magyar nyelv alap (terem: 232)150-15Fráter Adrienne
 5.12:05-12:509.e rajz és vizuális kultúra alap (terem: 022)120-15Latin Anna
 5.12:05-12:509.nye angol nyelv II. A1 (terem: 309)150-15Rózsáné Fülöp Tünde
 5.12:05-12:509.nye angol nyelv II. A3 (terem: 104)140-15Dicső-Erdődi Balázs
 5.12:05-12:50Biológia emelt szintű képzés, kutató diákok, tehetséggondozás (terem: 214)400-40dr. Szebedy Tas, Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna,
 5.12:05-12:50Diákprogramok, SzMK, közösségi élet, DÖK (terem: szuterén)80-30Bakó Emese (diáksegítő tanár), Szmk-képviselő, Sáfrán Ábel (12.d, Diákönkormányzat elnök)
 5.12:05-12:50Nyelvi előkészítő osztály programja (terem: 131)290-30Nagyné Bulinszky Marianna, Arday Istvánné
 5.12:05-12:50Zenei képzés, együttműködés a Zeneművészeti egyetemmel, Prima díjas Angelica leánykar (terem: 021)110-30Gráf Zsuzsanna, dr. Szebedy Tas
 6.13:10-13:5510.c kémia TAG (terem: 214)140-15Nagyné Hodula Andrea
 6.13:10-13:5510.d fizika alap (terem: 224)150-15Antal Erzsébet
 6.13:10-13:5510.e német nyelv N2 (terem: 112)60-15Veérné Bokor Judit
 6.13:10-13:5510.e spayol nyelv A2 (terem: 302)150-15Kránicz-Tóth Ágnes
 6.13:10-13:5511.c ének TAG (terem: 21)120-15Gráf Zsuzsanna
 6.13:10-13:5511.d fizika alap (terem: 119)100-15Jäger Csaba
 6.13:10-13:5511.d fizika EÉE (terem: 225)20-15Kertai Helga
 6.13:10-13:559.abcde francia nyelv II. (terem: 310)130-15dr. Bándi Írisz Réka
 6.13:10-13:559.abcde német nyelv II. (terem: 303)120-15Dobrosi-Jelinek Piroska
 6.13:10-13:559.abcde olasz nyelv alap (terem: 131)80-15Nagyné Bulinszky Marianna
 6.13:10-13:55Emelt szintű idegennyelvi képzés, nyelvvizsgák óraelmaradás (terem: 102)40-30Mártonffyné Borhidi Gabriella, Rózsáné Fülöp Tünde
 6.13:10-13:55Matematika -Informatika emelt szintű képzés (terem: 105)430-60Pálfiné Kovács Erika, Bärnkopf Bence
 6.13:10-13:55Nyelvi előkészítő osztály programja270-30Pintér László, Takácsi-Nagyné Past Zsuzsanna
2018-11-15 (Csütörtök)
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
JelentkezésÓraidőtartamLeírásLétszámmin-maxElőadó / szervező
Jelenleg nem lehet jelentkezni, regisztráció és bejelentkezés szükséges!
 5.12:05-12:5010.d történelem alap (terem: 104)150-15Schultheisz György
 5.12:05-12:5011.cde biológia EÉE (terem: 205)150-15Vizkievicz András
 5.12:05-12:509.c matematika A2 (terem: 121)150-15Pintér László
 5.12:05-12:509.d matematika alap (terem: 225)150-15Kertai Helga
 5.12:05-12:509.d matematika TAG (terem: 122)150-15Jäger Csaba
 5.12:05-12:509.e matematika alap (terem: 224)150-15Bärnkopf Péter
 5.12:05-12:509.e spanyol nyelv A2 (terem: 302)150-15Pintér László
 5.12:05-12:509.nye német nyelv N2 (terem: 128)150-15Takácsi-Nagyné Past Zsuzsanna
 5.12:05-12:509.nye spanyol nyelv A2 (terem: 303)150-15Hajdú Anna
 5.12:05-12:50Biológia emelt szintű képzés, kutató diákok, tehetséggondozás (terem: 232)300-30Nagyné Hodula Andrea, kutató diákok
 5.12:05-12:50Emelt szintű nyelvi képzés, nyelvvizsgák,teremcsere: 10. B német nyelv (Arday Gy.) 0 307-be (terem: 116)160-30Mártonffyné Borhidi Gabriella, Sillár Barbara
 5.12:05-12:50Matematika - Informatika emelt szintű képzés (terem: 005)290-30Pálfiné Kovács Erika, Bärnkopf Bence
 5.12:05-12:50Nyelvi előkészítő osztály programja300-30Nagyné Bulinszky Marianna, Arday Istvánné
 6.13:10-13:5510.b matematika A1 (terem: 128)150-15Volf Anna
 6.13:10-13:5510.c történelem alap (terem: 232)150-15Széles Zsuzsanna
 6.13:10-13:5510.d matematika alap (terem: 234)150-15Madas Pál
 6.13:10-13:5511.ab biológia EÉE (terem: 116)150-15Ambrus Huba
 6.13:10-13:5512.c biológia EÉE (terem: 205)140-15Dr.Jánossyné Dr.Solt Anna
 6.13:10-13:559.b történelem alap (terem: 111)150-15Simonyi-Lengyel Márta
 6.13:10-13:559.cd angol nyelv I. A4 (terem: 309)150-15Végh Anna
 6.13:10-13:559.nye német nyelv I. N1 (terem: 303)150-15Csatár Réka
 6.13:10-13:559.nye spanyol nyelv I. A3 (terem: 302)150-15Pintér László
 6.13:10-13:55Diákélet, Közösségi programok, Szülői Közösség a Majorban300-30Vámosi Zsófia (diáksegítő tanár), Szmk-képviselő, Sáfrán Ábel (12.d, Diákönkormányzat elnök)
 6.13:10-13:55Matematika - Informatika emelet szintű képzés (terem: 005)300-30Kovács Erika, Bärnkopf Bence
 6.13:10-13:55Nyelvi előkészítő osztály programja (terem: 224)290-30Nagyné Bulinszky Marianna, Arday Istvánné
MaYoR - 2002-2018 © GPL