Matek-Infó
Irodalmi portál

Díj

2020.10.31. 20:49 · konczy · díj

A XII. kerület Sportjáért 2019 pályázat díját a közoktatásban tanulók kategóriájában Balogh Bella (11.d, vívás, párbajtőr), Nagy Liliána (9.b, asztalitenisz), Patay Árpád (10.c, tenisz), Sárközy Rita (10.a, tájékozódási futás), Szabó Panna (taekwon-do) és Szabó Seri Lilla (műugrás, toronyugrás) diákjaink nyerték el.

Szívből gratulálunk!

2020.10.31. 19:10 · konczy · díj

A természettudományi, a műszaki és az informatika oktatásában kiemelkedő eredményeket elérő középiskolai tanárokat díjazott a BME Pro Progressio Alapítványa, amelynek legfontosabb tevékenysége – a középiskolától kezdve a doktori képzésig – az innovatív gondolkodást elősegítő tehetséggondozás.

Pálfiné Kovács Erika Tanárnő  BME - Pro Progressio Alapítvány díjat kapott a matematika oktatás terén végzett munkájáért, mellyel a műszaki és természettudományos képzés népszerűsítéséért sokat tett.

2020-ban – immár 12. alkalommal – 12 középiskolai tanár vette át a Pro Progressio díjat ünnepélyes keretek közt.

A Műegyetem mellett működő Alapítvány kuratóriuma ebben az évben is olyan kiemelkedő eredményekkel rendelkező tanárokat részesített elismerésben, akiknek vannak nemzetközi és hazai versenyeken sikert elért tanítványaik, tanulóik jelentős számban érettségiznek emelt szinten és erre felkészítve , oktatva végeznek példamutató oktató-nevelő munkát.

Az elismeréseket Freund Tamás, az MTA elnöke jelenlétében Józsa János, a BME rektora és Pakucs János, az alapítvány elnöke adták át.

2020.10.31. 19:06 · konczy · díj

A XII. kerületi Hegyvidék Önkormányzat Képviselő Testülete pedagógus munkáért adott át kitüntetéseket 2020. október 19-én  a XII. Kerületi Hegyvidéki Kulturális Szalonban tartott ünnepély keretében.

Bakó Emese tanárnő a diákönkormányzatot segítő áldozatos munkájáért, az iskolai diákélet sokszínűségéért végzett önzetlen szervező tevékenységéért a Hegyvidék Ifjú Pedagógusa kitüntetésben részesült.

Kertai Helga Nóra tanárnő a Városmajori Gimnáziumban megvalósított természettudományos oktatásért, fizika és matematika területén, és a humán műveltségért filozófia területén végzett emelt szintű és érettségire való magas színvonalú felkészítő és versenyekre felkészítő, tehetséggondozó tevékenységéért Eötvös József-gyűrűt kapott.

2020.10.31. 18:55 · konczy · díj

A Közép-Budai Tankerület évenként ad át kitüntetést a Tankerület Kiváló Pedagógusa címmel, melyet 2020-ban Verebély-Kulifay Mónika tanárnő vehette át, a Városmajori Gimnázium 30. évfordulója évnyitó programjainak megszervezéséért és odaadó szakmai munkaközösségi munkájáért. (A díjat átadta: Hajnissné Anda Éva, a tankerület igazgatója.)

Szívből Gratulálunk!

Névnapok