Instagram
Tankönyv
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál
Múlt hét vasárnap 17:10 · szebedy

A márciusi szóbeli időpontok beosztása 2020. február 27-én 23:20-tól lekérdezhető honlapunkról. Türelmüket köszönjük!

Gratulálunk az elért eredményekhez! Szeretettel és őszinte érdeklődéssel várjuk a vizsgázó tanulókat.

Szóbeli beszélgetésre a következő ponthatárok szerint hívjuk a jelentkezőket:

  • 7.A osztály (angol nyelv, 0710-es tanulmányi terület): 82 pont
  • 7.B osztály (német nyelv, 0720-as tanulmányi terület): 72 pont
  • 9/Ny.E nyelvi előkészítő osztály, német (0850-es tanulmányi terület): 93 pont
  • 9/Ny.E nyelvi előkészítő osztály, spanyol (0855-ös tanulmányi terület): 96 pont
  • 9.C osztály, ének (0930-as tanulmányi terület): 80 pont
  • 9.C osztály, magyar (0934-es tanulmányi terület): 90 pont
  • 9.D osztály, matematika (0940-es tanulmányi terület): 96 pont
  • 9.D osztály, fizika (0942-es tanulmányi terület): 93 pont

Az elmúlt évek tapasztalatai és az idén jelentkezők pontszámai alapján e határok fölött van érdemi esély a bejutásra.

Az elkészült beosztás lekérdezhető honlapunkon. Utolsó frissítés: 2020. február 27. 23:20

Tájékoztatás a pontszámításról:
  • 50-50 pontot adhat a két felvételi dolgozat,é s húsz pontot adhatnak az általános iskolai osztályzatok: 4,0-ra 0 pont, 5,0-ra 20 pont, egyébként arányosan (például 4,5-re 10 pont, 4,6-re 12 pont, 4,75-ra 15 pont és így tovább). Az elérhető maximális pontszám: 120 pont. Ehhez adódhat hozzá a szóbeli maximum 30 pont.
  • Hatodikosoknál a magyar nyelv és irodalom (egy tárgyként), a történelem, az idegen nyelv, a matematika és a természettudomány átlagát számoljuk (ha az utolsó hiányzik, a helyette tanított biológia, földrajz, fizika átlagait vesszük).
  • Nyolcadikosoknál a magyar nyelv és irodalom (egy tárgyként), a történelem, az idegen nyelv, a matematika és a (7-8.-os) fizika átlagát számoljuk.
Kérjük, hogy a változásokkal kapcsolatban figyeljék a honlapon frissülő tájékoztatásainkat.

Szeretettel várjuk a felvételiző kisdiákokat!

2020-02-23 17:10:00

2020.02.16. 18:02 · konczy
A Bátaszéki Matematika Verseny országos döntőjébe jutott:
  • Farkas-Dancsházi Bálint 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
A Varga Tamás Matematika Verseny országos döntőjébe jutott:
  • Jávor Bence 7.a (tanár: Kovács Vera)
  • Takács-Benyhe Bertalan 7.a (tanár: Kovács Vera)
  • Apjok Balázs 7.a (tanár: Kovács Vera)
  • Fazakas Csongor András 7.a (tanár: Kovács Vera)
  • Molnár Kristóf István 8.a (tanár: Volf Anna)
  • Betegh Janka 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • Bunford Luca Ágnes 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • Fórizs Borbála 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • Don Júlia Sára 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • Farkas-Dancsházi Bálint 8.a (tanár: Pálfiné Kovács Erika)

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.02.12. 16:06 · konczy
A Lila VegyÉSZ Bajnokság 2. fordulójába jutott
  • 7. évfolyamon: Apjok Balázs, Bódi Kíra, Fazakas Csongor, Somfai Salamon Lukács, Sziklai Kira, Windhoffer Boglárka 7.a (tanáruk: Nagyné Hodula Andrea) és Homoki András, Kobela Kíra, Lakinger Zsombor, Soltész-Nagy Ákos 7.b (tanáruk: Ambrus Huba)
  • 8. évfolyamon: Betegh Janka, Dan Júlia, Dóczi Sára, Farkas-Dancsházi Bálint, Katzer Mira, , Krivoszky Zsóka, Molnár Kristóf, 8.a (tanáruk: dr. Szabóné Karácsonyi Virág) és Kovács Kristóf Dániel 8.b (tanára: Nagyné Hodula Andrea)

A második forduló időpontja: 2020. március 19.

2020-02-23 17:10:00

2020.02.12. 16:05 · konczy

Az OKTV 2. fordulójába jutottak:

  • angolból: Varga Bori 12.e (Mártonffyné Borhidi Gabriella), Kiss Bendegúz 12.a (Mészárosné Romhányi Margit), Baranyai Olivér 12.c (Rózsáné Fülöp Tünde), Müller Péter Jonatán 12.c (Rózsáné Fülöp Tünde), Tóth Gábor Boldizsár 12.e (Rózsáné Fülöp Tünde), Szabó Vince 11.a (Sillár Barbara)
  • biológiából: Tekula Szilárd 11.b (dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária), Köves Domonkos Adorján 11.b (dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária), Havasi Márton Levente 12.a (dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária), Bozsovics Milán 11.b (dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária), Szamek Júlia Nóra 11.e (Vizkievicz András), Tóth Rebeka 11.c (Vizkievicz András)
  • filozófiából: Haynes-Varga Marcus Joel 12.a (Kertai Helga)
  • fizikából: Gárdonyi Soma Ákos 11.d (Antal Erzsébet)
  • földrajzból: Mezei Lili Rozi 11.a (Schultheisz György)
  • informatikából: Gyóni Ákos 12.a
  • matematikából: Benyovszki Patrik Mihály 12.a (Bärnkopf Péterné), Sugár Soma 12.a (Bärnkopf Péterné), Havasi Márton Levente 12.a (Füzfa Orsolya), Gárdonyi Soma Ákos 11.d (Inges János), Palágyi Emma 11.d (Inges János), Freund László 11.d (Madas Pál), Schauermann János Tamás 11.d (Madas Pál)
  • olasz nyelv tárgyból (I. kategóriában): Ambrus Vivien 11.b (Szabados Gabriella)
  • spanyol nyelv tárgyból (I. kategóriában): Karácsony Lili Boglárka 12.c (Hajdú Anna)
  • spanyol nyelv tárgyból (II. kategóriában) Brunner Enikő 12.E (Hajdú Anna, Pintér László), Grósz Dominika 11.E (Pintér László, Kránicz-Tóth Ágnes), Kiss Virág 11.E (Pintér László, Kránicz-Tóth Ágnes), Tóth Gábor Boldizsár 12.E (Hajdú Anna, Pintér László)
  • történelemből: Karácsony Lili Boglárka 12.c (Mészárosné Romhányi Margit), Kisfaludy Emese 11.d (Schultheisz György), Mezei Lili Rozi 11.a (Schultheisz György), Polgár Anna Bernadett 11.b (Simonyi-Lengyel Márta)

Az OKTV 2. fordulóba továbbküldhető dolgozatok:

Gratulálunk!
2020-02-23 17:10:00

2020.02.07. 13:18 · konczy
Az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójába jutottak:
  • Surányi Blanka (Füzfa Orsolya)
  • Lukács Hajnal (Incze Edit)
  • Kutnyánszky Lóránt (Inges János)
  • Baffy Domos, Forrás Marcell, Gálffy Márton, Hadházi Huba, Ludvig Emese, Nagy Ambrus Szemere, Pfandler Panna, Szamosvári Liza, Szőllősi Gergely (Kertai Helga)
  • Balásy Borbála, Horváth Emese Dorka, Mező Csongor, Molnár Anna, Polgár Sándor (Kovács Veronika)
  • Bunford Anna, Duska Máté, Döge Áron, Fórizs Botond, Kercsó Zsófi, Kerkovits Tamás, Plank Zsuzsanna, Ruszinkó Gréta, Seréti Barnabás, Turós István, Xu Yi Ling (Pálfiné Kovács Erika)
  • Csintalan Gergely, Hajdu Erik, Herendi Réka, Hidvégi Réka, Radzik Réka, Tatár Ágoston (Pálfiné Kovács Erika)
  • Dercsényi Bence (Szabó Márton)

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.01.31. · szebedy
Iskolánk gólyatábora 2020. augusztus 2-5. között lesz Szántódon.
2020-02-23 17:10:00

2020.01.31. · szebedy
Az iskola nyári szakmai tábora 2020. július 26-augusztus 1. között lesz a hagyományoknak megfelelően Szántódon. Mindenki írja fel a naptárába és jöjjön!
2020-02-23 17:10:00

2020.01.29. 13:42 · konczy

A Nemes Tihamér Informatika Verseny programozási kategóriájában döntőbe jutott Bärnkopf Áron (10.B).

A Nemes Tihamér Informatika Verseny alkalmazói kategóriájában II. fordulóba jutott Fodor Gergő (9.D) és Tóth Ádám (9.D). (felkészítő tanár: Kilinné Vörös Bernadett)

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.01.26. 18:29 · konczy
A Bolyai Matematika Csapatverseny gimnáziumi kategóriájában a 10.b osztály csapata 6. helyezést ért el. A csapat tagjai: Molnár Anna, Mező Csongor, Oravecz Álmos, Polgár Sándor (Tanár: Kovács Vera)

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.01.17. 09:17 · konczy
A két fordulós Árokszállásy Zoltán országos biológia verseny 2020. február 21-22-én Miskolcon sorra kerülő második, döntő fordulójába jutottak a 9-10. osztályosok kategóriájában Bodó sándor (9.a) és Vincze Botond Dávid (10.b).

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.01.16. 13:00 · konczy

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében a 7.A csapata 2. helyen végzett.

A csapat tagjai: Apjok Balázs, Fazakas Csongor, Senánszky Bence Attila, Tóth Máté (Felkészítő tanáruk: Szabados Gabriella)

A nyolcadik évfolyamosok versenyében a 8.A csapata 4. helyezést szerzett.

A csapat tagjai: Farkas-Dancsházy Bálint, Molnár Kristóf, Prácser Péter, Zaválnij Dorottya (Felkészítő tanáruk: Vértes Judit)

Gratulálunk!

2020-02-23 17:10:00

2020.01.13. 17:25 · konczy
A Nemes Tihamér Informatika Verseny programozási kategóriájában II. fordulóba jutott:
  • 9.A: Bodó Sándor (felkészítő tanár: Kilinné Vörös Bernadett)
  • 9.B: Bacsó Nándor, Gyulavári Vince (felkészítő tanár: Kilinné Vörös Bernadett)
  • 9.D: Dercsényi Bence, Pataki Bálint, Presser Bernadett, Sachs Beáta, Szabó Ruben Milán, Tőrös András (felkészítő tanár: Kilinné Vörös Bernadett, Inges János)
  • 10.B: Bärnkopf Áron, Vass Levente
A Nemes Tihamér Informatika Verseny alkalmazói kategóriájában továbbküldhető dolgozatot írt:
  • 9.D: Fodor Gergő, Mérth Ádám, Sachs Beáta, Tóth Ádám (felkészítő tanár: Kilinné Vörös Bernadett, Inges János)
Gratulálunk!
2020-02-23 17:10:00

2020.01.10. 21:48 · konczy
A Hyperión-verseny országos döntőjébe jutott:

Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina" kategóriában: Farkas-Dancsházi Bálint (8. A), Krikovszky Zsóka (8. A), Lőrincz Panna (8. A), Lugossy Ádám (8. A), Molnár Kristóf (8. A), Prácser Péter (8. A), Kovács Kristóf (8. B), Kozsik Lili (8. B), Takács-Sánta Zsófia (8. B)

Online kvíz- HyperQuest csapatversenyben: Bödőcs Boróka, Kovács Réka, Polgár Sándor (10. AB), Molnár Anna, Apjok Réka, Vincze Dávid (10. B), Németi Niké, Radzik Réka (9. A), Oravecz Álmos, Diószeghy Mihály (10. B), Pásztory Sára, Dávid Luca, Martin Sarolta (9. A), Terebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti Rebeka (9. A), Veszprémi Rebeka, Ruszthy Csenge, Martin Bori (9. B)

Gratulálunk!

A döntő időpontja: 2020. február 29. (Pécs)
2020-02-23 17:10:00

Névnapok
Ma: Ákos, Bátor
Holnap: Elemér
Balogh Olivér

Balogh Olivér

2010

#vmg30

Legyen a tanuláson kívül is életetek :)

Ma-holnap a Majorban
Kréta
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2019 © GPL