OKTV 2. fordulóba küldhető eredmények

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2. fordulóba küldés ponthatárát elért tanulók:

Tantárgy

Név

Évfolyam

Osztály

Felkészítő tanár

Angol nyelv I.

Balásy Borbála Judit

11

B

Füredi-Szabó Tünde

Angol nyelv I.

Braikoff Olivér 

11

D

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Fenyves Martin

12

B

 

Angol nyelv I.

Gál Bettina

12

E

Balkayné Kalló Ágnes

Angol nyelv I.

Gyáfrás Kristóf Tamás

12

B

Balkayné Kalló Ágnes

Angol nyelv I.

Hadházi Huba János

11

D

Andersonné Fazekas Katalin

Angol nyelv I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Füredi-Szabó Tünde

Angol nyelv I.

Sachs Róbert 

12

A

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Szabó Norbert

11

D

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Szabó Vince 

12

A

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Turi Flóra Anna

12

A

Balkayné Kalló Ágnes

Biológia I.

Bödőcs Boróka Anna

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Havasi Bercel

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Kercsó Zsófi

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Nemes Ajami Ágnes

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Oravecz Álmos Bálint

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Ruszinkó Gréta

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Szabó Panna

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Tömösi Réka

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Vincze Botond Dávid

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Bozsovics Milán

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Danics Simon Lázár

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Dobó Péter Imre

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Fekete Zsófia

12

E

Vizkievicz András

Biológia II.

Grósz Dominika

12

E

Vizkievicz András

Biológia II.

Kocsis Kristóf István

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Kocsis Panni Laura

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Köves Domonkos Adorján

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Tekula Szilárd

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Tóth Lilla Rachel

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Tóth Rebeka

12

C

Vizkievicz András

Fizika I.

Jakovác Márton

12

D

Horicsányi Attila

Fizika I.

Molnár Anna

11

B

Jäger Csaba

Fizika I.

Polgár Sándor Attila

11

B

Jäger Csaba

Fizika II.

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

Antal Erzsébet

Fizika II.

Szabó Vince

12

A

Horicsányi Attila

Földrajz

Mezei Lili Rozi

12

A

Schultheisz György

Földrajz

Pallos Lőrinc József

12

A

Schultheisz György

Informatika I.

Szabó Vince

12

A

Karácsonyi Virág

Informatika I.

Xu Yi Lin 

11

A

Volf Anna

Informatika II.

Balássy Borbála Judit

11

B

 

Informatika II.

Freund László

12

D

Madas Pál

Informatika II.

Gurin Attila 

12

D

Madas Pál

Informatika II.

Polgár Sándor Attila

11

B

Ibolya Ferenc

Kémia I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Nagyné Hodula Andrea Éva

Latin nyelv

Plank Zsuzsanna

11

A

Zaránd Kinga Katalin

Latin nyelv

Polgár Sándor Attila

11

B

Zaránd Kinga Katalin

Matematika II.

Döge Áron 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Fórizs Botond 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Gurin Attila 

12

D

Volf Anna

Matematika II.

Horváth Botond 

12

B

Volf Anna

Matematika II.

Horváth Emese Dorka

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Katrenák Győző 

11

E

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Kovács Noémi 

12

B

Volf Anna

Matematika II.

Molnár Anna

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Polgár Sándor Attila

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Szlovencsák Nóra 

11

E

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Tóth Máté

12

E

Volf Anna

Matematika II.

Turós Boldizsár 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Xu Yi Ling 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Német nyelv I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Molnár Anna

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Nagyházi Anna

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Polgár Sándor Attila

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv II.

Simonyi-Lengyel Borka

12

E

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv II.

Tóth Máté

12

E

Veérné Bokor Judit

Német nyelv II.

Törkenczy Emma

12

A

Simonyi-Lengyel Márta

spanyol nyelv I. 

Tóth Lilla Ráchel

12

C

Hajdú Anna

spanyol nyelv I. 

Tóth Rebeka

12

C

Hajdú Anna

Spanyol nyelv II.

Gál Bettina 

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Grósz Dominika

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Simonyi-Lengyel Borka

12

e

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Szamek Júlia Nóra

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Tabányi Eliza Eszter

12

E

Pintér László

történelem

Bajai Kende Bese

11

C

Széles Zsuzsanna

történelem

Basa Bence Ádám

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Bodnár Márk Maxim

12

A

Schultheisz György

történelem

Mezei Lili Rozi

12

A

Schultheisz György

történelem

Oravecz Álmos Bálint

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Polgár Anna Bernadett

12

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Sikos Ágoston Soma

11

A

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Szabó Panna

11

A

Mészárosné Romhányi Margit Mária

francia Radakovics Míra 12 A Dr. Bándi Írisz Réka
francia Balázs Bálint 12 E Dr. Bándi Írisz Réka
francia Tabányi Eliza 12 E Dr. Bándi Írisz Réka
francia Kovács Míra 11 A Dr. Bándi Írisz Réka

 

2021.01.22. 17:39 · konczy
MaYoR - 2002-2020 © GPL