Fizika versenyeredmények

Kömal 2019-20 Fizikaverseny

G. jelű feladatok versenye

1. díj    Molnár Kristóf    9.A 

4.-5. díj   Veszprémi Rebeka Barbara    10.B

11.  Bacsó Dániel  10.A

Felkészítő tanár: Ábrám László

2.-3. díj Szőllősi Gergely   11.D

14. Györe István   11.D

20. Egri Mátyás   11.D

29.-30. Forrás Marcell Boldizsár   11.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba

P. jelű feladatok versenye

10. Bekes Barnabás  12.B(2019-20)

18. Hartmann Alice   12.A(2019-20)

25. Havasi Márton   12.A(2019-20)

Felkészítő tanár: Ábrám László

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

2021.01.15. 17:43 · szebedy
MaYoR - 2002-2020 © GPL