Hegyvidék Önkormányzat Díjátadó - 2020. október 23.

A XII. kerületi Hegyvidék Önkormányzat Képviselő Testülete pedagógus munkáért adott át kitüntetéseket 2020. október 19-én  a XII. Kerületi Hegyvidéki Kulturális Szalonban tartott ünnepély keretében.

Bakó Emese tanárnő a diákönkormányzatot segítő áldozatos munkájáért, az iskolai diákélet sokszínűségéért végzett önzetlen szervező tevékenységéért a Hegyvidék Ifjú Pedagógusa kitüntetésben részesült.

Kertai Helga Nóra tanárnő a Városmajori Gimnáziumban megvalósított természettudományos oktatásért, fizika és matematika területén, és a humán műveltségért filozófia területén végzett emelt szintű és érettségire való magas színvonalú felkészítő és versenyekre felkészítő, tehetséggondozó tevékenységéért Eötvös József-gyűrűt kapott.

2020.10.31. 19:06 · konczy
MaYoR - 2002-2020 © GPL