Iván László - Életmű Díjas tanárunk

Az iskola tanári közössége és diáksága nevében felterjesztettük Iván László kollégát a XII. kerületi Életmű Díjra, amelyet 2019. október 23-án vehetett át Pokorni Zoltán polgármester úrtól.

Iskolánk egyik legkedveltebb, kiemelten szeretett, népszerű munkatársa Iván László tanár úr. Hivatása gyakorlásában a fizika megszerettetése, a barátságosan bemutatott, érthető matematika híve volt egész tanári pályafutása során. Diákjai mindenben számíthattak segítségére, tudására, emberi magatartására. Fiatalos életfelfogása, keresett fanyar humora, tökéletes világlátása, objektív kritikai észrevételei miatt mindig a legnépszerűbb pedagógusok körében szerepelt. Élete a tanítás és a nevelés világában következetes, egyenes, igazságszerető egyéniségnek mutatta őt. Tanítványai a legnagyobb tisztelettel emlékeznek munkájára, tanóráinak kedves, megértő, bölcs hangulatára.

Szívből Gartulálunk!

Múlt hét péntek 12:59 · konczy