Elismerés - XII. Kerületi Hegyvidék Gyermekeiért díj

A Hegyvidéki Önkormányzat 2019. október 23-i ünnepségén a Hegyvidék Gyermekeiért Díjjal tüntette ki Boda Edina Erzsébetet, intézményünk iskolatitkárát.

"Az iskola minden képzési, adminisztrációs, statisztikai, érettségire vonatkozó és adatszolgáltatási ügyét, karbantartását, kérdéseit, a bizonyítványok nyilvántartásától a diákigazolványok, jegyzőkönyvek és egyéb személyre szóló ügyek összesítéséig szervezi, bonyolítja. A gyerekek minden gondját, kérelmét, igazolásait, tájékoztatását, a szülők informálását, a levelek és az iktatási rendszer naprakész nyilvántartását folyamatosan a legnagyobb odafigyeléssel intézi. Minden törvényi változást figyel és ezekről referál. Precizitása emberfeletti, de emellett szolgálatkész, kedves és a munkafolyamatok minden részletére kiterjedő pontossággal dolgozik. Mindenkit ismer, és őt is mindenki ismeri. Munkájáért kapott kitüntetése nagy öröm számunkra."

Szeretettel gratulálunk neki a XII. Kerületi Hegyvidék Gyermekeiért díj elnyeréséhez!

2019.11.07. 15:26 · konczy