Nyílt hét

2019. november 11-15. között az eddig hirdetett nyílt órák mellett előadásokat, iskolabemutatót és Igazgatói Tájékoztatót is tartunk!

Igazgatói Tájékoztató

2019. november 11-én hétfőn 18 órai kezdettel iskolánk igazgatója Dr. Szebedy Tas tart felvételi tájékoztató előadást az érdeklődő szülőknek a díszterembenaz Aulában, melyre mindenkit szeretettel várunk!

Délutáni szekcióbeszélgetések és egyéb előadások

A nyílt héten, kedden, szerdán és csütörtökön 15 órától 16 óráig szekcióbeszélgetések keretében találkozhatnak iskolánk vezetőtanáraival, akik bemutatják a felvételi tájékoztatóban meghirdetett tagozatokat. Ekkor lehet az esetleg felmerülő kérdéseket is feltenni. A szekcióbeszélgetésekre nem kell regisztrálni!

Iskolabejárás

A nyílt héten, kedden, szerdán és csütörtökön 15 és 16 óra között (indulás: 15:00, 15:30) az érdeklődő kisdiákoknak iskolabejárást szervezünk. Regisztrálni nem kell, de a vezetések előtt legalább 5 perccel meg kell jelenniük a portánál elhelyezett regisztrációs pultnál.

Előregisztrált nyílt órák

Kérjük az előzetesen regisztrált látogató diákokat és a tisztelt szülőket, hogy a nyílt órák zavartalanságát segítsék elő azzal, hogy időben – javaslatunk szerint az óra kezdete előtt legalább 15 perccel – megérkeznek az iskolába. A gimnázium bejáratánál, a regisztrációs pultnál jelentkezzenek be, ami után diákjaink segítenek megtalálni a választott nyílt óra termét. Azoknak a vendégeknek, akik nem regisztráltak előre, sajnálattal nem tudunk helyet biztosítani.

Köszönjük megtisztelő érdeklődésüket és együttműködésüket!

Hétfő 10:18 · konczy