Városmajori Érdemérmesek - 2019

2019. Közösségi Érdemérmese - Ágoston Andréka

Ágoston a városmajoros évei kezdetétől fogva minden rendezvényünk kulcsstúdiósa, a Kimittudok, Befogadó Fesztiválok, Diákhetek, koncertek, interjúk, színpadi előadások, Krimiestek és számtalan egyéb rendezvény háttérbe burkolózó főszereplője, táborok rendezvények előkészítője és jobbkeze, a világítás és lámpák szakértője, mindig jókedvű, mindenkivel figyelmes, a jókedv és mosolygás nagymestere, a Diákönkormányzat önálló, felelős és proaktív médiafelelőse, a Városmajori Gimnázium Official szerkesztőségének tagja - és a Városmajori Gimnázium Közösségi Érdemérmese.

2019. Tanulmányi Érdemérmese - Gárdonyi Csilla

Csilla hihetetlen szerénységű, kimondhatatlan munkabírású világbajnok tájfutónk, az Arany Dániel matematika verseny országos döntő második helyezettje, a Kenguru matematika verseny országos negyedig helyezettje, a gimnáziumban eltöltött mind a négy éve alatt a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulójának nyertese, a matematika OKTV, a Bolyai Csapatverseny, a Náboj Nemzetközi verseny, a KöMaL pontverseny kiemelkedő eredménnyel rendelkező indulója, számos nemzetközi sportverseny élvonalbeli futója, aki mindig alázatos és odaadó lelkesedésű, az iskola érdekeit is szolgáló helyi szintű sportversenyek győztese, mindemellett a városmajoros közösség aktív és szeretett tagja, - a Városmajori Gimnázium Tanulmányi Érdemérmese.

2019. Tanulmányi Érdemérmese - Rácz Dorottya

Dorka a gimnazista évei alatt mindvégig szerény, visszahúzódó, rendkívül szorgalmas, végig kitűnő, a Biológia OKTV, a Kitaibel Pál Országos Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny, a Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny, a Fodor József Kárpát-medencei biológia verseny, a dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny döntőse, a Tankerületünk Kiváló Tanuló díjasa - és a Városmajori Gimnázium Tanulmányi Érdemérmese.

2019. Talpra Major! Díjasa - Sáfrán Ábel

Ábel a 30 éves városmajori közösségi szellem példás fenntartója, a diáktársai és tanárai egymást is elfogadó együttműködésének követe, a diákélet emberközpontú megújítója, pezsdítésének korra és társadalmi hovatartozásra való tekintet nélküli fő támogatója, felelősségteljes és felnőtt - de mindig diákközponttú - képviselője, a szülői közösséggel való együttműködés mindig emberi mestere, a fiatalabb és fogyatékkal élő társai feltétel nélküli támogatója, a Befogadó Fesztivál egyik szervezője, a Városmajori Gimnázium Official szerkesztője, a Just Dance majoros bevezetője, a sítáborok manója, a Diákönkormányzat jeles elnöke - és a kizárólag a Városmajori Gimnázium Diáksága által adományozható Talpra Major! érdemérmese.