Portrék, öregdiákjaink

Szekeres Fábián
2013
... a gimnáziumi legjobb barátaim a mai napig fontos részét képezik a mindennapjaimnak, olyan értékes srácokkal és lányokkal ismerkedtem meg a mágneskapun túl, akikkel azóta is együtt sportolunk, bulizunk, vitázunk és nevetünk.

A Major

A Városmajori Gimiben töltött hat év több szempontból is megalapozta a mostani életem legjobb részeit. Egyfelől az ott szerzett tapasztalatok és tudás nélkül nem tudtam volna eredményesen tovább tanulni és helyt állni a munkahelyeimen. Másfelől, talán ennél is fontosabban, a gimnáziumi legjobb barátaim a mai napig fontos részét képezik a mindennapjaimnak, olyan értékes srácokkal és lányokkal ismerkedtem meg a mágneskapun túl, akikkel azóta is együtt sportolunk, bulizunk, vitázunk és nevetünk.

Pályafutás

Fábián az Eötvös Loránd Tudományegyetemen, alkalmazott közgazdaságtan szakon szerzett alapszakos diplomát 2013 és 2016 között. Ezt követően a University of Amsterdamon, Economics szakon végezte mester képzését 2016-2017-ig. Tanulmányait a Melbourne-i Monash University-n fejezte be, ahol ösztöndíjas hallgatóként részt vett egy féléves kvantitatív képzésen 2017 második felében, közvetlenül az amszterdami szakdolgozata leadása után. Közel egy éve, 2018 áprilisában csatlakozott a Deloitte Magyarország Tanácsadási üzletágához, ahol az ideje nagyobbik részében energiaipari vállalatok és pénzintézeti szereplők megbízásából indított stratégiai projekteken dolgozik. Ezt megelőzően a K&H Bank és Biztosításnál, majd a Nemzeti Sportnál dolgozott. Az újságnál külsős munkatársként jelenleg is számítanak rá a hetente megjelenő, "Itt van Amerika" című melléklet összeállításakor. Az újság egy másik munkavállalójával együtt dolgozva lefordította angolról magyarra Rob Gronkowski amerikai futballista "Én, Gronk!" című könyvét".

MaYoR - 2002-2020 © GPL