Instagram
Tankönyv
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál

A Nemes Tihamér Alkalmazói OKSZTV 2. fordulójába jutott:

  • Xu Yi Ling (9. A - tanára Volf Annamária)
  • Gömörei Márton József (10. D - tanárai Madas Pál, Bärnkopf Bence)
  • Gurin Attila (10. D - tanárai Madas Pál, Bärnkopf Bence)
  • Szabó Barnabás (10. D - tanárai Madas Pál, Bärnkopf Bence)
  • Zombori Zsombor (10. D - tanárai Madas Pál, Bärnkopf Bence)

Gratulálunk!

A második forduló 2019. február 2. (szombat) 8:30-13:30 között lesz az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium és Gyakorló Általános Iskolában (1146 Budapest, Cházár András utca 10.).


A Történelem OKTV II. fordulójából továbbjutott és pályamunkát írhat Szerető Benedek (12.D). Felkészítő tanára: Schultheisz György.

Gratulálunk!


A Horváth Mihály Középiskolai Történelemverseny 2. fordulójába jutottak:

  • Balogh Árpád (11. A - felkészítő tanára Kránicz-Tóth Ágnes)
  • Boros Júlia (11. B - felkészítő tanára Schultheisz György)
  • Bödőcs Boróka (9. A - felkészítő tanára Miklós Rita)
  • Jakovác Márton (10. D - felkészítő tanára Schultheisz György)
  • Kátai Enikő (10. B - felkészítő tanára Simonyi-Lengyel Márta)
  • Márta Dorottya (10. B - felkészítő tanára Simonyi-Lengyel Márta)
  • Mezei Lili Rozi (10. A - felkészítő tanára Schultheisz György)
  • Móger Máté (11. A - felkészítő tanára Kránicz-Tóth Ágnes)
  • Oravecz Álmos (9. B - felkészítő tanára Simonyi-Lengyel Márta)
  • Polgár Anna (10. B - felkészítő tanára Simonyi-Lengyel Márta)
  • Sikos Ágoston (9. D - felkészítő tanára Miklós Rita)

Gratulálunk!


A Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny döntő fordulójába jutott:

  • Bodó Sándor Dániel (8. A)
  • Rácz Dorottya Szilvia (12. C)

Tanáruk: dr. Jánossyné dr. Solt Anna

Gratulálunk!


A Spanyol nyelv OKTV I. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Deák Viktória Elizabeth (12. D - felkészítő tanárai: Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László)

A Spanyol nyelv OKTV II. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Garami Gergely (12. E - felkészítő tanárai Hajdú Anna, Pintér László)
  • Tóth Gábor Boldizsár (12. E - felkészítő tanárai Hajdú Anna, Pintér László)
  • Varga Bori (11. E - felkészítő tanárai Hajdú Anna, Pintér László)

Gratulálunk!


A Francia nyelv OKTV I. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Hargitai Dóra Lívia (12. C)
  • Garami Gergely (12. E)

Felkészítő tanáruk dr. Bándi Irisz Réka.

Gratulálunk!


A Német nyelv OKTV I. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Bella Zsófia Klára (11. B)

Felkészítő tanára Simonyi-Lengyel Márta.

Gratulálunk!


A Varga Tamás matematika verseny 2. fordulójába jutott:

  • 7. A:

    Betegh Janka, Bogdán Benedek, Kovács Szabolcs, Krikovszky Zsóka, Lugossy Ádám, Molnár Kristóf, Prácser Péter, Salamon Domonkos (Tanár: Kovács Vera)

    Bunford Luca Ágnes, Divényi Bernadett, Don Júlia Sára, Farkas-Dancsházi Bálint, Fórizs Borbála, Kellner Anna Sára, Lehoczky Örs Hunor, Sándor András Csaba, Szalóki Szonja, Váradi Csanád (Tanár: Pálfiné Kovács Erika)

  • 7. B:

    Csikós Miklós Csongor, Koloszár Kata, Koszpek Daniéla, Kozsik Lili, Piróth Dániel, Rákos Samu, Takács-Sánta Zsófia (Tanár: Füzfa Orsolya)

  • 8. A:

    Bacsó Dániel József, Bánfi Barnabás, Hajdu Erik, Németi Niké, Radzik Réka, Tatár Ágoston (Tanár: Pálfiné Kovács Erika)

  • 8. B:

    Brezina Gergely, Istenes Zsuzska, Ruszthy Csenge (Tanár: Kovács Vera)

    Heller Léna, Turi Júlia (Tanár: Bärnkopf Péterné)

Gratulálunk!

A 2. forduló időpontja: 2019. január 22.


A Hyperión-verseny országos döntőjébe jutott:

  • Ókori blogger kategóriában:
    Bödőcs Boróka (9. A), Horváth Emese Dorka (9. B), Dóczi Sára (7. A), Kovács Kristóf (7. B), Kozsik Lili Szonja (7. B), Takács-Sánta Zsófia (7. B), Pásztory Sára (8. A), Csűrös Maja (8. B)

  • Online kvíz- HyperQuest csapatversenyben:
    Gyulavári Vince Manó, Bacsó Nándor, Piros Levente (8. B), Radzik Réka, Tamás Anita Katalin (8. A), Dávid Luca Melinda, Veszprémi Rebeka, Martin Borbála (8. B), Hajdú Panna, Kovács Kinga Katalin, Szekeres Laura Anna (8. A), Oravecz Álmos Bálint, Havasi Bercel (9. B), Komáromi Anna Hajnalka, Nagyházi Anna (9. B), Apjok Réka, Molnár Anna (9. B)

  • Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina" kategóriában:
    Polgár Sándor Attila (9. B)

Gratulálunk!

A döntő időpontja: 2019. febr. 22 (Budapest), febr. 23. (Pécs)


Kosáry Domokos Történelemverseny II. fordulójába jutottak:

  •  7. B: Fülöp Kincső, Takácsi-Nagy Hanna Sára (tanáruk: Dicső-Erdődi Balázs)
  •  8. A: Bacsó Dániel (tanára: Miklós Rita)
  •  8. B: Bacsó Nándor, Molnár Vilja, Trauner Ádám (tanáruk: Mészárosné Romhányi Margit)
  •  9. A: Bödőcs Boróka, Sikos Ágoston Soma (tanáruk: Miklós Rita)
  •  9. B: Dobó Bálint, Komáromi Anna, Nagyházi Anna, Oravecz Álmos, Polgár Sándor (tanáruk: Simonyi- Lengyel Márta)
  • 10. A: Bodnár Márk, Mezei Lili (tanáruk: Schultheisz György)
  • 10. B: Polgár Anna, Tekula Szilárd (tanáruk: Simonyi-Lengyel Márta)

A második forduló időpontja: 2019. február 19.

Gratulálunk!


Dr. Szentágothai János biológia verseny döntő fordulójába jutott Hargitai Dóra Lívia (12. C), Konczos Júlia Tünde (12. C) és Máthé Zsófia Panna (12. C). Tanáruk: Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna.

Gratulálunk!


Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny döntő fordulójába jutott: Hargitai Dóra Lívia (12. C) és Rácz Dorottya Szilvia (12. C). Tanáruk Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna.

Gratulálunk!


Az Olasz nyelv OKTV I. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Nyulász Lelle Anna (12. C - felkészítő tanára Szabados Gabriella)

Gratulálunk!


A Biológia OKTV II. kategóriának a 2. fordulóba jutott:

  • Hargitai Dóra Lívia (12. C - felkészítő tanára dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária)
  • Henkrich Miksa Máté (12. E - felkészítő tanára Vizkievicz András)
  • Köves Áron Boldizsár (12. C - felkészítő tanára dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária)
  • Papp Adrienn (12. A - felkészítő tanára Vizkievicz András)
  • Rácz Dorottya Szilvia (12. C - felkészítő tanára dr. Jánossyné dr. Solt Anna Mária)

Gratulálunk!


A Matematika OKTV II. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Gálffy Veronika (12. D - tanára Pálfiné Kovács Erika)
  • Gárdonyi Csilla Dóra (12. D - tanára Pálfiné Kovács Erika)
  • Tóth Benedek (12. D - tanára Pálfiné Kovács Erika)

Gratulálunk!


Az Angol nyelv OKTV I. kategóriájának 2. fordulójába jutott:

  • Fischer Johanna Éva (11. A - felkészítő tanára Dicső-Erdődi Balázs)
  • Hajducsek Bence (12. D - felkészítő tanára Végh Anna)

Gratulálunk!


Az öt fordulóból álló Nemes Tihamér Online Programozási Verseny 2. fordulója után a versenyben az iskola tanulói a következő eredményeket érték el:

  • 2. korcsoport (9-10. évfolyam): Bärnkopf Áron Salamon (9. B) - 4. hely

  • 3. korcsoport (11-12. évfolyam): Gyóni Ákos (11. D) - 19. hely

Gratulálunk!

A verseny 3. fordulója 2019. február 16-án (szombaton) lesz.


a szórakozott sors kihez kegyes
nagyon hirtelen könnyű lesz
derűs üres
ujja hegyén megtartja a halál
tojáshéjat a vízsugár
(Petri György: Kegy)

Búcsúzunk Beöthy Zsófiától. Pótolhatatlan kollégát, tanárt és embert gyászolunk. Küzdött, de alulmaradt. Hiányzik nekünk.


Névnapok
Ma: Gusztáv
Holnap: Antal, Antónia
Ma-holnap a Majorban
Kréta IA
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2018 © GPL