Tankönyv
Irodalmi portál
Gárdonyi Csilla junior világbajnok

foto: M4 Sport

Szerencsésnek bizonyult ez a júliusi péntek 13-a, ugyanis megszületett tájfutásban   Magyarország   első női junior világbajnoki címe : középtávon a lányok között iskolánk 12. D osztályos tanulója,

Gárdonyi Csilla

28:59 perces idővel nyert a svéd Sanna Fast (29:07) és a cseh Barbora Chaloupska előtt.

Szívből gratulálunk!

A 2018. augusztusi osztályozóvizsgára való jelentkezés határideje 2018. július 25-e szerda. Ezen a napon az iskola ügyeleti napot tart 9-13 óra között. Az osztályozóvizsgák előreláthatóan augusztus 27-29 között lesznek, a személyre szóló pontos időpontot augusztus elején fogjuk megadni.

Az iskolai belső hálózat nyári karbantartása 2018. június 27. – 2018. augusztus 31. között várható. Ezen időszak alatt egyes szolgáltatások elérhetetlenek lesznek. Türelmetek köszönjük.

IT

Névnapok