Instagram
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál
2021.03.01. 11:11 · konczy · verseny

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutottak: 

  • 7. A: Bohner Emese, Jávor Botond, Kisida Kata, Patassy Boldizsár, Tajta Sára (tanár: Kovács Vera), Szalatnay Enikő Viktória (tanár: Volf Anna)
  • 8. A: Fazakas Csongor, Jávor Bence, Windhoffer Boglárka (tanár: Kovács Vera)
  • 8.B: Soltész-Nagy Ákos (tanár: Pintér László)

Gratulálunk!

2021-03-01 11:11:18

2021.02.21. 20:06 · konczy · verseny

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti eredményei:
9 – 12. évfolyam

  • 4. hely: Bunford Luca, Fórizs Borbála, Kovács Szabolcs, Molnár Kristóf István 9.a (felkészítő tanár: Pálfiné Kovács Erika, Volf Anna)
  • 9. hely: Duska Máté, Fórizs Botond, Xu Yi Ling, Turós István Boldizsár 11.a (felkészítő tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • 10. hely: Herendi Réka, Hidvégi Réka, Richolm Lili, Szabó Ruben Milán 10.d (felkészítő tanár: Pálfiné Kovács Erika, Szabó Márton)

Gratulálunk!

2021-03-01 11:11:18

2021.02.16. 09:06 · konczy · verseny

Az Országos Mikola Sándor Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulójába jutott:

  • 9.A: Bogdán Benedek János, Farkas-Dancsházi Bálint, Molnár Kristóf István (Felkészítő tanár: Ábrám László)
  • 9.D: Gál Brúnó, Ludwig Csenge Lilla, Oravecz Mátyás Lőrinc, Sebestyén Márton (Felkészítő tanár: Antal Erzsébet), Duan Jiayi (Felkészítő tanár: Horicsányi Attila)
  • 10.A: Rózsa Félix Sámuel (Felkészítő tanár: Ábrám László)
  • 10.B: Hegedűs Máté Miklós (Felkészítő tanár: Ábrám László)
  • 10.D: Arany Mátyás (Felkészítő tanár: Horicsányi Attila)

Gratulálunk!

2021-03-01 11:11:18

2021.01.22. 17:36 · konczy · verseny

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. fordulójába jutott tanulók:

Tanuló neve

Korcsoport

Kategória

Felkészítő tanárok

Arany Mátyás

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Dercsényi Bence András

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Herczku Dániel

Haladó

I. Kategória

Bärnkopf Péterné

Szabó Ruben Milán

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Bacsó Dániel József

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bánfi Barnabás

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bánovics Anna

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Csintalan Gergely

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Hajdu Erik

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Herendi Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Hidvégi Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Kovács Kinga

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Madarász Máté

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Medgyesy Csongor

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Németi Niké

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Radzik Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Richolm Lili

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Rózsa Félix

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Sachs Beáta

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Tatár Ágoston

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Turi Júlia

Haladó

II. Kategória

Bärnkopf Péterné

Váradi Domonkos

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Vaszilievits-Sömjén Villő

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Zierer Fanni

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Báthory Ágnes Erzsébet

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Betegh Janka

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bunford Luca

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Don Júlia

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Duan Jiayi

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Farkas-Dancsházi Bálint

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Fórizs Borbála

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Görgényi András Levente

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Hajdufi Hanga

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Katzer Míra

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Kovács Dorina

Kezdő

II. Kategória

Kovács Veronika

Kovács Szabolcs

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Lehoczky Örs

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Lugossy Ádám

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Molnár Kristóf István

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Ország Levente Máté

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Sándor András

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Streng Márkó Bence

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Szalóki Szonja

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

 

2021-03-01 11:11:18

Névnapok
Ma: Franciska, Fanni
Holnap: Ildikó
Bujdosó Eszter

Bujdosó Eszter

2003

#vmg30

Keresd töretlenül ki vagy Te és mi az, amivel nyomot hagysz ebben a világban!

Kréta
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2020 © GPL