Instagram
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál
Múlt hét péntek 17:39 · konczy · verseny

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2. fordulóba küldés ponthatárát elért tanulók:

Tantárgy

Név

Évfolyam

Osztály

Felkészítő tanár

Angol nyelv I.

Balásy Borbála Judit

11

B

Füredi-Szabó Tünde

Angol nyelv I.

Braikoff Olivér 

11

D

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Fenyves Martin

12

B

 

Angol nyelv I.

Gál Bettina

12

E

Balkayné Kalló Ágnes

Angol nyelv I.

Gyáfrás Kristóf Tamás

12

B

Balkayné Kalló Ágnes

Angol nyelv I.

Hadházi Huba János

11

D

Andersonné Fazekas Katalin

Angol nyelv I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Füredi-Szabó Tünde

Angol nyelv I.

Sachs Róbert 

12

A

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Szabó Norbert

11

D

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Szabó Vince 

12

A

Sillár Barbara

Angol nyelv I.

Turi Flóra Anna

12

A

Balkayné Kalló Ágnes

Biológia I.

Bödőcs Boróka Anna

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Havasi Bercel

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Kercsó Zsófi

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Nemes Ajami Ágnes

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Oravecz Álmos Bálint

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Ruszinkó Gréta

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Szabó Panna

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Tömösi Réka

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia I.

Vincze Botond Dávid

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Bozsovics Milán

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Danics Simon Lázár

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Dobó Péter Imre

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Fekete Zsófia

12

E

Vizkievicz András

Biológia II.

Grósz Dominika

12

E

Vizkievicz András

Biológia II.

Kocsis Kristóf István

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Kocsis Panni Laura

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Köves Domonkos Adorján

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Tekula Szilárd

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

Biológia II.

Tóth Lilla Rachel

12

C

Vizkievicz András

Biológia II.

Tóth Rebeka

12

C

Vizkievicz András

Fizika I.

Jakovác Márton

12

D

Horicsányi Attila

Fizika I.

Molnár Anna

11

B

Jäger Csaba

Fizika I.

Polgár Sándor Attila

11

B

Jäger Csaba

Fizika II.

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

Antal Erzsébet

Fizika II.

Szabó Vince

12

A

Horicsányi Attila

Földrajz

Mezei Lili Rozi

12

A

Schultheisz György

Földrajz

Pallos Lőrinc József

12

A

Schultheisz György

Informatika I.

Szabó Vince

12

A

Karácsonyi Virág

Informatika I.

Xu Yi Lin 

11

A

Volf Anna

Informatika II.

Balássy Borbála Judit

11

B

 

Informatika II.

Freund László

12

D

Madas Pál

Informatika II.

Gurin Attila 

12

D

Madas Pál

Informatika II.

Polgár Sándor Attila

11

B

Ibolya Ferenc

Kémia I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Nagyné Hodula Andrea Éva

Latin nyelv

Plank Zsuzsanna

11

A

Zaránd Kinga Katalin

Latin nyelv

Polgár Sándor Attila

11

B

Zaránd Kinga Katalin

Matematika II.

Döge Áron 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Fórizs Botond 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Gurin Attila 

12

D

Volf Anna

Matematika II.

Horváth Botond 

12

B

Volf Anna

Matematika II.

Horváth Emese Dorka

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Katrenák Győző 

11

E

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Kovács Noémi 

12

B

Volf Anna

Matematika II.

Molnár Anna

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Polgár Sándor Attila

11

B

Kovács Veronika

Matematika II.

Szlovencsák Nóra 

11

E

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Tóth Máté

12

E

Volf Anna

Matematika II.

Turós Boldizsár 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Matematika II.

Xu Yi Ling 

11

A

Pálfiné Kovács Erika

Német nyelv I.

Horváth Emese Dorka

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Molnár Anna

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Nagyházi Anna

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv I.

Polgár Sándor Attila

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv II.

Simonyi-Lengyel Borka

12

E

Simonyi-Lengyel Márta

Német nyelv II.

Tóth Máté

12

E

Veérné Bokor Judit

Német nyelv II.

Törkenczy Emma

12

A

Simonyi-Lengyel Márta

spanyol nyelv I. 

Tóth Lilla Ráchel

12

C

Hajdú Anna

spanyol nyelv I. 

Tóth Rebeka

12

C

Hajdú Anna

Spanyol nyelv II.

Gál Bettina 

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Grósz Dominika

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Simonyi-Lengyel Borka

12

e

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Szamek Júlia Nóra

12

E

Pintér László

Spanyol nyelv II.

Tabányi Eliza Eszter

12

E

Pintér László

történelem

Bajai Kende Bese

11

C

Széles Zsuzsanna

történelem

Basa Bence Ádám

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Bodnár Márk Maxim

12

A

Schultheisz György

történelem

Mezei Lili Rozi

12

A

Schultheisz György

történelem

Oravecz Álmos Bálint

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Polgár Anna Bernadett

12

B

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Sikos Ágoston Soma

11

A

Simonyi-Lengyel Márta

történelem

Szabó Panna

11

A

Mészárosné Romhányi Margit Mária

 

2021-01-22 17:39:17

Múlt hét péntek 17:36 · konczy · verseny

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. fordulójába jutott tanulók:

Tanuló neve

Korcsoport

Kategória

Felkészítő tanárok

Arany Mátyás

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Dercsényi Bence András

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Herczku Dániel

Haladó

I. Kategória

Bärnkopf Péterné

Szabó Ruben Milán

Haladó

I. Kategória

Szabó Márton

Bacsó Dániel József

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bánfi Barnabás

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bánovics Anna

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Csintalan Gergely

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Hajdu Erik

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Herendi Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Hidvégi Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Kovács Kinga

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Madarász Máté

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Medgyesy Csongor

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Németi Niké

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Radzik Réka

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Richolm Lili

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Rózsa Félix

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Sachs Beáta

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Tatár Ágoston

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Turi Júlia

Haladó

II. Kategória

Bärnkopf Péterné

Váradi Domonkos

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Vaszilievits-Sömjén Villő

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Zierer Fanni

Haladó

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Báthory Ágnes Erzsébet

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Betegh Janka

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Bunford Luca

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Don Júlia

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Duan Jiayi

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Farkas-Dancsházi Bálint

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Fórizs Borbála

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Görgényi András Levente

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Hajdufi Hanga

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Katzer Míra

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Kovács Dorina

Kezdő

II. Kategória

Kovács Veronika

Kovács Szabolcs

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Lehoczky Örs

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Lugossy Ádám

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Molnár Kristóf István

Kezdő

II. Kategória

Volf Anna

Ország Levente Máté

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Sándor András

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

Streng Márkó Bence

Kezdő

II. Kategória

Pintér László

Szalóki Szonja

Kezdő

II. Kategória

Pálfiné Kovács Erika

 

2021-01-22 17:39:17

Múlt hét péntek 17:34 · konczy · verseny

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) 2. fordulójába jutott tanulóink:

Verseny

Tanulók

Osztály

 

Felkészítő tanárok

történelem

Mezei Lili Rozi

12

A

Schultheisz György

történelem

Szabó Panna

11

A

Mészárosné Romhányi Margit Mária

spanyol nyelv II. kategória

Grósz Dominika

12

E

Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László 

spanyol nyelv II. kategória

Szamek Júlia Nóra

12

E

Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László 

olasz nyelv II. kategória

Székely Anna Lilla

11

C

Szabados Gabriella

német nyelv I. kategória

Horváth Emese Dorka

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

német nyelv I. kategória

Polgár Sándor Attila

11

B

Simonyi-Lengyel Márta

matematika II. kategória

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

Inges János

matematika II. kategória

Horváth Emese Dorka

11

B

Kovács Veronika

matematika II. kategória

Polgár Sándor Attila

11

B

Kovács Veronika

matematika II. kategória

Tóth Máté

12

E

Volf Annamária

matematika II. kategória

Xu Yi Ling

11

A

Pálfiné Kovács Erika

latin nyelv

Plank Zsuzsanna

11

A

Zaránd Kinga Katalin

informatika I. kategória

Szabó Vince

12

A

 

fizika II. kategória

Gárdonyi Soma Ákos

12

D

Antal Erzsébet

fizika I. kategória

Jakovác Márton

12

D

Horicsányi Attila

fizika I. kategória

Polgár Sándor Attila

11

B

Jäger Csaba Miklós

biológia II. kategória

Bozsovics Milán

12

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

biológia II. kategória

Fekete Zsófia

12

E

Vizkievicz András

biológia II. kategória

Grósz Dominika

12

E

Vizkievicz András

biológia II. kategória

Pálmaffy Panni Laura

12

C

Vizkievicz András

biológia II. kategória

Tóth Rebeka

12

C

Vizkievicz András

biológia I. kategória

Bödőcs Boróka Anna

11

A

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

biológia I. kategória

Vincze Botond Dávid

11

B

Dr. Jánossyné Dr. Solt Anna Mária

angol nyelv I. kategória

Szabó Vince

12

A

Sillár Barbara

 

2021-01-22 17:39:17

Múlt hét csütörtök 14:18 · konczy

1823. január 22-én fejezte be Kölcsey Ferenc a Hymnusz (A magyar nép zivataros századaiból) költeményét, amit később Erkel Ferenc zenésített meg. A Hymnusz születésének körülményeiről, megzenésítéséről, izgalmas utóéletéről a Budapesti Filharmóniai Társaság és az Erkel Ferenc Társaság készített mintegy 30 perces filmet. 

A vers és zene kapcsolatát kibontó alkotáshoz mindenkinek jó időutazást kívánunk!

Ha valaki kedvet kapott a további nyomozáshoz, akkor a következő honlapon találhat további érdekességeket, akár a Himnusz megzenésítésére beadott és fennmaradt pályaműveket is meghallgathatja.

2021-01-22 17:39:17

Múlt hét csütörtök 14:13 · konczy

Az „Ifjú tudósok” középiskolai tudományos versenyen történelemből a második fordulóba jutott: Dobó Bálint 11.b (Simonyi-Lengyel Márta); Sikos Ágoston 11.a (Simonyi-Lengyel Márta); Bödőcs Boróka 11.a (Mészárosné Romhányi Margit); Fórizs Botond 11.a (Miklós Rita); Mezei Lili Rozi 12.a (Schultheisz György)

A történelem OKTV-n a második forduló második - pályamunkát is elváró – fordulójába jutott: Szabó Panna 11.a (Mészárosné Romhányi Margit); Mezei Lili Rozi 12.a (Schultheisz György)

2021-01-22 17:39:17

2021.01.18. 14:35 · konczy · verseny

A Nemes Tihamér Informatika Verseny programozási kategóriájában döntőbe jutottak:

  • Tőrös András (10.D)
  • Vass Levente (11.B)

Az Informatika OKTV alkalmazói kategóriájában 2. fordulóba jutott:

  • Szabó Vince (12.A)

Gratulálunk a szép eredményükhöz!

A Nemes Tihamér Informatika Verseny alkalmazói kategóriájában továbbküldhető dolgozatot írt:

  • 10.D: Fabricius Ferke Dominik, Fodor Gergő, Marosvölgyi Lilla, Mérth Ádám, Szabó Ruben, Tóth Ádám, Váry Balázs
  • 10.A: Németi Niké

Gratulálunk!

A Nemes Tihamér Online Programozói Versenyen a 2. forduló után Tőrös András (10.D ) a 29., Bodó Sándor (10.A) 47. helyen, Bärnkopf Áron (11.B) 33. helyen áll.

Gratulálunk!

2021-01-22 17:39:17

2021.01.17. 14:40 · konczy · verseny

A Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott:

  • Molnár Vilja (10.B)
  • Vincze Botond Dávid (11.B)

A Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Versenyen döntőbe jutottak:

  • Bodó Sándor (10.A)
  • Hajdu Erik (10.A)
  • Herendi Réka (10.D)
  • László Imola (10.E)
  • Molnár Vilja (10.B)

Gratulálunk!

2021-01-22 17:39:17

2021.01.16. 21:52 · konczy · verseny

A Varga Tamás matematikaverseny II. fordulójába jutott:

7.a: 

  • Bastianelli Angelika , Bohner Emese , Jávor Botond , KisidaKata , Tajta Sára , Tóth-Mátrai Rozina, Betegh Soma, CzélZsuzsa, Patassy Boldizsár, Varga Nóra   (tanár: Kovács Vera)
  • Baranyi Bálint , Szalatnay Enikő Viktória , Vécsei Viktória , Vogl Lolita Noa, 
  • Zhou Xu Yang, Barkóczi Lili, Nagy Zsombor     (tanár: VolfAnna)

8.a: 

  • Apjok Balázs , Fazakas Csongor , Giang Ngoc Linh , JároliNóra , Jávor Bence , 
  • Márta Fruzsina, Tóth Máté , Windhoffer Boglárka, Kárpáti Márk,Maciuszewicz Chiara, Sziklai Kira   (tanár: Kovács Vera)

8.b:

  • Cabadze Jakob, Soltész-Nagy Ákos, Szalai Gergely, Marsall Szofi    (tanár: Pintér László)

Gratulálunk!

2021-01-22 17:39:17

2021.01.15. 17:43 · szebedy · verseny

Kömal 2019-20 Fizikaverseny

G. jelű feladatok versenye

1. díj    Molnár Kristóf    9.A 

4.-5. díj   Veszprémi Rebeka Barbara    10.B

11.  Bacsó Dániel  10.A

Felkészítő tanár: Ábrám László

2.-3. díj Szőllősi Gergely   11.D

14. Györe István   11.D

20. Egri Mátyás   11.D

29.-30. Forrás Marcell Boldizsár   11.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba

P. jelű feladatok versenye

10. Bekes Barnabás  12.B(2019-20)

18. Hartmann Alice   12.A(2019-20)

25. Havasi Márton   12.A(2019-20)

Felkészítő tanár: Ábrám László

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

 

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

 

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2020

Mechanika kategória

1.Hegedüs Máté Miklós   10.B

3. Rózsa Félix Sámuel   10.A

5. Bacsó Dániel   10.A

6. Veszprémi Rebeka Barbara   10.B

7. Jakovác Márton    12.D

8. Arany Mátyás   12.D

Felkészítő tanárok: Ábrám László, Horicsányi Attila

 

Hőtan kategória

2. Györe István   11.D

3. Ludvig Emese Ágota   11.D

6. Jakovác Márton   12.D

Felkészítő tanárok: Kertai Helga, Jäger Csaba, Horicsányi Attila

Elektromosságtan és fénytan kategória

3. Gárdonyi Soma Ákos   12.D

5. Palágyi Emma   12.D

6. Szabó Vince   12.A

Felkészítő tanárok: Antal Erzsébet, Horicsányi Attila

 

Öveges József Emlékverseny 2020

Egyéni összetett eredmények(zárójelben a matematika és fizika helyezések)

 

9. osztály

3. Molnár Kristóf (5.,7.)   9.A   Díjazott

39. Ludvig Csenge (34,37)   9.D

44. Bogdán Benedek János (52,17)   9.A

47. Gál Brunó (42,42)   9.D

 

 

2021-01-22 17:39:17

2021.01.11. 10:50 · konczy · verseny

A Hyperión-verseny országos döntőjébe jutott:

Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina" kategóriában: Szabó Veronika (8.B)

Online kvíz- HyperQuest csapatversenyben: Boskovics Brúnó, Lábas Maya, Szalatnay Enikő (7.A), Szentkuti-Zsukotynszky Lujza, Gölöncsér Emília, Somfai Salamon  (8.A), Giang Ngoc Liah, Meskó Borbála, Márta Fruzsina (8.A), Apjok Balázs, Senánszky Bence, Tóth Máté (8.A), Windhoffer Boglárka, Hillier Helka, Sziklai Kira (8.A), Kobela Kíra, Brányik Lea, Marsall Szofi (8.B), Molnár Kristóf, Prácser Péter, Farkas-Dancsházi Bálint (9.A), Radzik Réka, Pásztor Sára, Martin Sarolta (10.A) Terebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti Rebeka (10.A)

Gratulálunk!

Az online döntő időpontja: 2021. február 26.

2021-01-22 17:39:17

2021.01.05. 16:27 · konczy

Kedves Diákok, Tisztelt Szülők!

Immár hagyománnyá vált, hogy iskolánk január végén Euroexam próbanyelvvizsgát szervez B2-es (középfokú) és C1-es (felsőfokú) szinten ANGOL nyelvből a nyelvvizsgaközpont segítségével. A járványhelyzetre való tekintettel a nyelvvizsgaközpont lehetőséget ad arra, hogy a diákok online tegyék le mind az írásbeli, mind a szóbeli próbavizsgát. A lebonyolítás részletei még alakulhatnak a járványhelyzet függvényében.

A jelentkezés ezúton is az iskolán keresztül, online történik majd, a vizsga díját pedig egyenesen a nyelvvizsgaközpontnak kell utalni.  

A próbavizsga részletes tájékoztatóját és a jelentkezés menetét az alábbi linken olvashatják:

Jelentkezési és fizetési határidő: 2021. január 15.

2021-01-22 17:39:17

2020.12.21. 18:25 · konczy · verseny

A PPKE BTK Spanyol Tanszéke által meghirdetett Pázmány Spanyol Tanulmányi Verseny szóbeli döntőjében Bársony Ottília Eszter (10.E) előadásával 3. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Hajdú Anna, Pintér László

Gratulálunk!

2021-01-22 17:39:17

Névnapok
Ma: Pál
Holnap: Vanda, Paula
Bugovicsné Géczy Ráhel

Bugovicsné Géczy Ráhel

2012

#vmg30

Élj a lehetőségekkel ... Biztonságban vagy, és a Major remek hely, hogy bontogasd a szárnyaidat!

Kréta
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2020 © GPL